VVD

VVD heeft 4 zetels in de raad. Op deze pagina vindt u de raadsleden die namens de VVD in de raad zitten.

Eef Stiekema

VVD Raadslid Eef Stiekema
VVD Raadslid Eef Stiekema

Telefoonnummer 06 123 753 91
E-mail eef.stiekema@vvd-houten.nl

  • Raadslid 
  • Fractievoorzitter 
  • Plv. voorzitter van de raad
  • Voorzitter agendacommissie
  • Lid seniorenconvent
  • Voorzitter rondetafelgesprekken

Ruud Vis

VVD Raadslid Ruud Vis
VVD Raadslid Ruud Vis

Telefoonnummer 06 227 961 25
E-mail ruud.vis@vvd-houten.nl

  • Raadslid 

Karen Voshol

VVD Raadslid Karen Voshol
VVD Raadslid Karen Voshol

Telefoonnummer 06 215 753 52
E-mail karen.voshol@vvd-houten.nl

  • Raadslid 

Jan Rinkel

VVD Raadslid Jan Rinkel
VVD Raadslid Jan Rinkel

Telefoonnummer 06 203 179 44
E-mail jan.rinkel@vvd-houten.nl

  • Raadslid 
  • Lid Audit- en rekeningcommissie

Commissieleden VVD

Robert Paling

06 549 033 82
r.w.paling@gmail.com

Hoofd- en nevenfuncties:

  • Geen

M.H.T. (Mathieu) Cox

06 286 334 18
mathieu.cox@vvd-houten.nl

  • Lid commissie Verbonden Partijen

Hoofd- en nevenfuncties:

  •  Business Controller Prorail (bezoldigd)

David Rentinck

06 290 513 61
david.rentinck@vvd-houten.nl

Hoofd- en nevenfuncties:

  • YoungCapital Flex B.V: Klantadviseur bij NS Reizigers B.V. (bezoldigd)